Katkised juuksed vajavad  enamat kui  lihtsalt  juuksepesu ja maskidega pidev hooldamine. Juusteotste hooldamiseks on peale juuksepesu kasulik murdunud juusteotstele kanda juukseõli. 

Lepatriinu

Lepatriinu

Oma  nõudlike juuste hooldamisest rääkis muusik Triinu Paomets ehk Lepatriinu: “Goldwelli tooted on mänginud minu igapäevaelus väga olulist rolli juba viimased 4 aastat. Lavasoengutest ja pidevast blondeerimisest on mu juuksed sageli üsna kehvas olukorras. Kui mul õlisid, kuumakaitseid, juustesse jäetavaid palsameid või mõnda konkreetset Goldwelli  šampooni ei ole, siis ma pead ikka ei pese. Pärast mitmekordset blondeerimist ja värvimist on vägagi oluline, et juus oleks toidetud ja terve ning ei katkeks  peas. Siinkohal tuleb mängu Kerasilk sari, mille tulemusel on mu juuksed eriti pehmed, siidised, kergesti käsitletavad ning kaunid. Üks mu vaieldamatuid lemmikuid on Kerasilk Reconstruct Regenerating blow-dry spray, mis teeb lihtsalt imesid juba juukse tekstuuriga ning samuti Kerasilk Control Rich Protective Oil ja Smoothing Fluid.Need tooted on pärast juustepesu mu jaoks täiesti asendamatud, ilma milleta meenutaks mu pea harakil tolmuharja. Ilusad juuksed vajavad kvaliteetset hoolitust, ning minu silmis on Goldwelli Kerasilki sari kindlasti üks parimaid. ”

 

Golwell Kerasil Reconstruct Regenerating Blow-dry Spray- (Kuumakaitsega spreipalsam stressis ja tõrksatele juustele)

Taastav, briljantse värvi- ja kuumakaitsega spreipalsam kiiremaks föönitamiseks stressis ja raskesti käsitletavatele juustele. Kerge ning kohe mõjuv juuksevedelik. Kahefaasiline toime hooldab ning lisab sära. Sobib föönitamiseks. Lisab pehmust ning kaitseb kuumuse eest. Parandab koheselt elastsust ja taastab juuste loomuliku pehmuse. Sisaldab kuumakaitset. Koostises Keratin ja Hyaloveil™ tehnoloogia.

Kasutamine: Raputa tugevalt. Pihusta ühtlaselt rätikukuivadesse juustesse ja kammi läbi. Ära loputa. Vormi soeng soovitud viisil.

Goldwell Kerasilk Control Rich Protective Oil- (Juukseõli kuivadele ja tõrksatele juustele)

Rikkaliku koostise ja briljantse värvikaitsega juukseõli eriti kuivadele, kahjustunud ja raskesti käsitletavatele juustele. Koostises keratiin ja siidiekstrakt. Silub koheselt ja lisab intensiivselt läiget. Sisaldab niiskuse- ja kuumakaitset.

Kasutamine: Kanna toode rätikukuivadesse või kuivadesse juustesse. Ära loputa.

 

 

Goldwell Kerasilk Control Smoothing Fluid– (Pähejäetav kreempalsam kuivadele ja tõrksatele juustele)

Juustesse jäetav, briljantse värvikaitsega, siluv ja uuendav kreempalsam kuivadele, kahjustunud ja raskesti käsitletavatele juustele. Koostises keratiin ja siidiekstrakt. Silub ja taltsutab ka krässus juuksed. Sisaldab kuumakaitset.

Kasutamine: Kanna toode rätikukuivadesse või kuivadesse juustesse. Ära loputa.

Osta Goldwell Kerasilk Control Rich Protective Oil  SIIT!

Rohkem infot www.goldwell.ee

Tooted on saadaval Goldwelli märgistusega juuksurisalongides, Tallinna, Tartu ja Kuressaare Kaubamajas, Stockmannis, I.L.U. kauplustes, TradeHouse`s, Hairline kauplustes ja internetipoes www.mylook.ee.