IRIS JANVIER, Birgit Skolimowski Jewellery, Stuudio Nahk, Helge Kodu, Novexpert

Kallid sõbrad!

Kodumaine moemaja IRIS JANVIER kutsub Teid taas traditsioonilisele ja kauaoodatud moepäevale IRIS JANVIER stuudios, aadressil L.Koidula 24-10 neljapäeval, 03. detsembril kell 13:00.

Pühade hooaeg on alanud ning pakkume suurepärast võimalust nautida meeleolukat seltskonda ja soetada endale midagi imeilusat ja moodsat Jõuludeks Teie jaoks hoolega ettevalmistatud valikust. Miks ka mitte valida kohe perele-sõbrannadele Jõulukingitusi?

Seekord rõõmustavad Teid IRIS JANVIER uuest kollektsioonist kleidid ja mantlid, Birgit Skolimowski Jewellery eksklusiivsed juveeliehted, Stuudio Nahk minimalistliku stiiliga nahaksessuaarid, Helge Kodu keskkonnasõbralikust sojaõlist põhineval tehnoloogial valmistatud ruumiparfüümid, Novexpert prantsuse arstide poolt välja töötatud kosmeetikasari.

Peomeeleolu loob moodne kihisev J.P.Chenet Spaskling Rose!

Olete väga oodatud!

Palun andke oma tulekust teada enne 1. detsembrit: info@iris-janvier.com

Lisainfo:
SHOWROOM
L. Koidula 24-10
+ 372 504 3272
info@iris-janvier.com

Üritus Facebook’is:

IRIS JANVIER on kodumaine moemaja, kus igas disainitud esemes põimuvad modernsus, funktsionaalsus ning suure hoolega läbi mõeldud detailid. Brändi filosoofiaks on luua stiilseid naisteriideid, mis oleksid ühtaegu klassikalised ja uuenduslikud. Vastandite omavahelise sümbioosi loomiseks sulatatakse traditsioonilised rõivaelemendid meisterlikult kokku uute tehnoloogiate ja luksuslike kangastega.

Eesti ehtekunstnik Birgit Skolimowski loob naiselike ja romantilisi ehteid, mille vormistab lihtsasse ja minimalistlikusse vormi. Disainer hindab ehetes käega tegemise jälge, mida tehnoloogia abil kunagi ei saavuta. Nii on ehted isiklikumad, lähedasemad ja soojemad.

Stuudio Nahk on minimalistliku stiiliga nahaksessuaaride brand, mis on
loodud aastal 2012, Karin Kallas ja Erik Past poolt.
Stuudio Nahk aksessuaarid on loodud modernsele naisele, kes paistab
silma individuaalse stiiliga, kuid ühtlasi armastab ka mugavust ja praktilist ilu.

Helge Kodu on keskkonnasõbralikust sojaõlist põhineval tehnoloogial valmistatud ruumiparfüümid. Eestipärasemaks teeb seda üks eestimaine koostisosa ja see on – saladus!

Novexpert on prantsuse arstide poolt välja töötatud sari. Novexpert puhul on tegemist näohooldusarjaga, millel on lai valik igale nahatüübile. Tootevalikust võib leida ideaalne jõulukink sõbrannale, emale või tütrele.