Ilumessi ILU SÕNUM’17 teisel päeval võtsid pealava üle säravad powertsikid ansamblist La La Ladies ja seda kõike agentuuri MARMIN poolt korraldatud LIVE ilublogi formaadis. Kaunitarid katsetasid uusi ilu-ja moetooteid ning tekitasid mõnusa koduspaa meeleolu. Punapäine Inga Tislar lisas muhedaid kogemus-kommentaare ja Kethi Uibomägi käis toredasti oma punase glamuurikleidi juurde paljajalu nagu hipitüdruk. Kõik uudistooted, mida katsetati said tõesti proovitud või läbi arutletud- ühiselt ülistuslaule ei peetud. Kaasatud oli ka üllatuskülalisi ning rohkelt naljavarusid.

Blogiralli sai avatud meeletute lõhnakombodega, kust ühest küljest esitleti külalistele Elizabeth Ardeni uut White Tea parfüümi ning teisest küljest katsetati vaatajate peal brändi Batiste kevadiselt-lõhnavaid kuivšampoone.

Esimese katsejänkuna kaasati lavale üllatuskülalisena  Padjaklubi teine printsess Kristel Aaslaid. Kristeli peal testiti Puredermi huulemaske, Mizoni teolimakreemi ning juba vanat sõpra Mark näo- ja kehakoorijat. Jututeemad pakkusid meelelahutust noorusea vinnipoleemikast kuni vihmausside pigistamisteni – meeleolu oli kaasahaarav ning ääretult vaimukas.

Teise üllatuskülalisena oli ilublogisse kaasatud Dr. Anu Adermann, kes tutvustas lähemalt loodusjõu väärtust ja vajalikkust. Nimelt La La’d olid enne ilublogi LIVE’i saanud koju proovimiseks Elemental Eliksiiri tervisekuuri Chaga Health’ilt ning et enda kiidusõnadega inimesi mitte ära hirmutada, oli Anu palutud tutvustama ka toote põnevaid telgitaguseid.

Ka üleüldiselt valitses blogiprogrammis tervislik ning professionaalne ilujoon, mille temaatikaga kaasati lavale ka järgmine teadatundud nimipersoon – meie enda armastatud blogijanna Mallukaz ( Mariann Treimann ). Üheskoos puudutati heategevusele suunatud Dr. Bronner’si ökoseepe ning professionaalset iluhoolduskosmeetikat brändidelt Obagi Medical ja Dr. Grandel.

Tervislike valikute hulgas pöörati tähelepanu ka murettekitavale protsedurile ehk päevitamisele – üleskutsele “ärge päevitage üle, kasutage pigem pruunistavat kreemi “ toodi nõuandena välja Kardashiani pruunistustoode, mille nimi ilmselt mitte kedagi teadmatusse ei jäta. Kindlasti aga üheks kõige liigutavamaks momendiks laval osutus olukord, kui Inga avas Hetk Iseendale märkmiku ning müüs selle sõna kõige otsemas mõttes lihtsalt enda järgmise lausega maha “See on asi, mida peab iga üks ise kogema. See on toode, mis paneb sinu prioriteedid paika!”

Vahepaladena pakuti Ilumessi külalistele joovastavat Women’Secreti pesushowd, esitleti Dune Londoni uusi kingakollektsioone ning tutvustati kanepikiust rõivakollektsioone brändilt LAV Organics. Maitsemeeled said aga poputatud AURA uute smuutide, Maiasmoka sefiirikommide ning gluteenivabade karastusjookidega Fentimans’ilt, mida kõike oli lavale proovima kutsutud ka realitisaate “Naabrist Parem” pisipiiga Mia ning tema imearmas ema Jana.

Kahetunnise blogimaratoni juhatasid pehme lõpuni kodumaised iluhooldustooted brändilt Hoia Homespa ning lopsakad disaintekid brändilt Vuul – just selline soe ja sossu õhkkond laval valitseski ning loomulikult oli kirsiks tordil ka kogu hubasuse autor ehk LIVE ilublogi suurtoetaja E-antiik.

Osalemas olid tõesti väga vinged brändid ning külalised!

Mõnus naistekas oli pingevaba kui pidžaamapidu ja imetlusväärselt tervislikud olid kõik need uued ilu-valikud. Kristel Aaslaid ütles ka kuldsed sõnad, et temal lõpuks ei ole vahet, kes mida kannab ja kasutab, peaasi, et inimene end ise hästi tunneb. Sellise naerusuise ilublogi seltskonnaga ongi ilu igas väikses kogemuses.

Tekst: Triin Teresk