12. mail kell 16:00 leiab Eesti Näituste Messikeskuses esmakordselt aset meestele suunatud live blogi, mis on toimumas loomulikult aasta ühe suurima iluürituse ILU SÕNUM’17 KEVAD raames.

Tänapäeva ühiskonnas räägitakse palju naistest ning naistele mõeldud toodetest, riietest, eluviisist. Kuidas olla ilusam, targem, tervem. Aeg on suuremat tähelepanu hakata pöörama ka meestemaailma laiemale tutvustamisele, sest naine on naine ja mees on mees – olenemata kui võrdseks neid kahte teha ei taheta, siis bioloogilist funktsiooni see ei muuda. “Isiklikult arvan, et see on hea, et nii on, sest mõlemad täiendavad teineteist”, ütleb Marmin agentuuri eestvedaja Triin Teresk.
Arutlusele tulevad erinevad teemad ning leitakse vastuseid küsimustele nagu, milline tööriist peab olema iga mehe kodus, mis riideese on iga mehe garderoobi lahutamatu osa, kas ka mehe nahk vajab hoolitsust, kuidas kasvatada üks mehine habe, kas ainult treeningust ning toidust piisab, et saavutada tulemusi, mida näeme kinolinal ja paljudele teistelegi.  Külla tulevad Daniel Levi, Maksim Kartševski ning veel nii  mõnigi üllatuskülaline, kellega koos arutatakse meheks olemise üle.

Oma panuse blogi toimumisele annavad EstFit, Oppo ülikonnad, American Crew, Beard Monkey, Hugo Boss, Gucci, Cutis Medical, ManCave ja E-antiik.ee.  Ürituse läbiviijaks on Marmin agentuur koos Martin Haljastega, kes on mitmekordseks päevajuhiks olnud nii ilu- kui sisustusmessil.