Tere taas, kallid tänavamoe lugejad! Kui eelnevates teemades olen palju käsitlenud Eesti tänavamoodi, siis seekord toon teieni killukesi Londoni tänavamoest. Pariisi, New Yorgi ja Milano kõrval on London üks neljast moepealinnast! Võiks ju arvata, et seal kohtab stiile, mida Eestis väga ei näe, siis siinkohal eksite. Jah, leidub üksikuid pärleid, kuid üldine tänavapilt on üsna konservatiivne. Kuid need üksikud pärlid olid silmale ilus vaadata. See, kuidas seal suudetakse oma ‘’mina’’ välja kanda, on lihtsalt imeline! Kui rääkida nüüd üleüldisest tänavapildist, siis silma jäid kolma asja: trench coat, ratsasaapad ja korrastatud välimus!

Kuigi kõik see aeg, mil Londonis viibisin, oli ääretult tihe ja kokkusaamisi oli palju, jõudsin siiski klõpsata ka mõned pildid. Ühes kohvikus silmasin laheda väljanägemisega tütarlast, kelle omapärane stiil lausa talletus minu mälusoppi! Ei ole võimalik! Nii lahe nägi ta välja! Astusin julgelt juurde ja palusin luba teda pildistada. Armas neiu oli koheselt nõus! Üleüldse, londonlased olid väga abivalmid ja viisakad. Rääkides nüüd Naomist, nii oli neiu nimi, siis kahjuks mul ei õnnestunud temalt saada Instagrami, sest tal lihtsalt ei ole seda. Samuti polnud tal Facebooki kontot! Ma üllatusin. Arvasin, et sellise julge välimusega tütarlaps omab kindlasti kontot mõnes sotsiaalvõrgustikus, aga ei. Tänan Naomit tema julge stiili eest!

streetstyle

Väga hea ülevaate London Fashion Week 2016 tänavamoest saate siin SIIN

Kui Sina, kallis lugeja, kunagi Londonisse satud ja armastad poodelda, siis kindlasti külasta Oxford street’i, see on kui ‘must have’ moehuvilisele! Minu lemmikud olid New Look, Topshop, Primark ja paljud teised. Kuigi Primark’ tooteid väga ei hinnata, siiski leidub seal ka üksikuid hea kvaliteedi ja hinnasuhtega esemeid, nii et tasub külastada! Vintage fännidel soovitan külastada Camden Town street market turgu, kus võib leida ülilahedaid asju, mida poodidest kindlasti ei leia! Samale tänavale jäävad ka ülilahedad kinga- ja kotipoed, rääkimata ehetest!

Londoni stiilinäited!

12783771_10208764075883054_1221252511751315261_o
Kui Sul või Sinu tuttaval on omapärane stiil, mida sooviksid näidata ka tänavamoe lugejatele, siis ole hea ja anna teada! Lahedaid stiilinäiteid ootan aadressil reila@yu.ee
Kohtumiseni! 😉

Toimetas: Reila Saarmäe