Kaanestaari konkursi 5.hooaeg on käimas ja häältekogumise rekordeid teeb juba viiendat nädalat järjest Triinu Liis Epner, kes peab blogi Costany. Sellel nädalal küsisime modellidelt: “Kui saaksid muuta ühe asja siin maailmas, mis see siis oleks?”. Triinu Liis kehastus Mary Poppinsiks, kes on tuntud vihmavarju ja suurepärase oskuse poolest aidata abivajavaid perekondi. Triinu Liis tahab juhtida tähelepanu kasuperede toetamisele ja abistamisele.

Ka sina saad aidata! Nimelt korraldab MTÜ Igale Lapsele Pere ka sel aastal suvepäevi. Kuna kogu korraldus on heategevuslik – siis otsivad nad oma meeskonda loovaid ja andekaid noori, kes soovivad panustada vanemliku hooleta jäänud laste ja neid kasvatavate perede toetamisse.

Suvepäevadele vajame vabatahtlikke laste tegevuste korraldamiseks ja läbiviimiseks: workshopid, käsitöö ja kõike loovat, millega noor ja hakkaja inimene ise soovib panustada. Vabatahtlikud saavda enne suvepäevade algust lühikoolituse lapse traumast ja kiindumussuhte häiretest ning mõned vajalikud teadmisest oskustest katkise hingega lastega tegelemisel.
Kui sina tunned, et sooviksid olla osa meie suvapäevade meeskonnast – anna endast teada:
jane@kasupered.ee või telefonil 5041330.
Kohtume, räägime ootused – lootused läbi ja äkki on just Sinu panus see, mis meie missioonile kaasa aitab!

MTÜ Igale Lapsele Pere on loodud, et toetada, tugevdada ja säilitada vanemlikust hoolitsusest ilma jäänud laste turvalisus, heaolu ja inimväärikus. Perekonnata jäänud ja katkise hingega last saab aidata ainult teadlik ja ise toetatud kasuvanem. Mitte ükski asutus, ükskõik kui ilusad seinad ja mänguasjad seal on – ei tee seda tööd lapsele parimal moel. Kasuvanema töö ei ole heategevus, see on suur töö ja selleks peavad kasuvanemad saama järjepidevat toetust sotsiaalsüsteemi poolt, tunnustust ühiskonnalt ja tuge ümbritsevatelt.