Kätlin Kuuspalu- Tallinn Fashion Week meigitiimi juht ja koolitaja

Hommikul ja õhtul puhastam oma nahka  pesugeeli ja toonikuga. Pesugeeliga nägu pestes kasutan spetsiaalset svammi, mis samal ajal kergelt koorib nahka. Peale puhastust läheb silmakreem ja vastavalt vajadusele päeva- või öökreem. Paar korda nädalas teen sama sarja riidemaski ja savimaski.

 

 

Elery Artus – jumestuskunstnik

Kuna teen endale meiki suht igapäevaselt, siis kindlasti tuleb näonahka ka puhastada. Iga hommik enne meigi tegemist puhastan näonaha. Suvel kasutan 3in1 niisutavat meigieemaldajat ja sügis-talve ajal õlibaasil meigieemaldajat, et nahk oleks külmal ajal piisavalt niisutatud. Samuti iga ôhtu eemaldan meigi, see on ülioluline selleks, et öösel saaks nahk hingata ja taastuda.  Kord kuud külastan ka kosmeetikut, eriti suvekuudel kuna sel ajal on minu näonahk rasusem ja tahab sügavamat puhastust. Kord nädalas kasutan ka kerget näokoorjat ja seda just enne meigi tegemist.

 

Keidy Arrak – jumestuskunstnik

Puberteedieas magasin isegi meigiga, aga nüüd on mu jaoks väga tähtis puhta näoga magama minna. Selleks kasutan naturaalseid tooteid. Kuna kõik meigivahendid ei ole looduslikud, üritan näohooldustooted küll looduslikud hoida.  Aegajalt kasutan ka jojoba või kookosõlisid. Muidugi tervislik toitumine ja vesi on ka väga tähtsad. Ma näiteks söön magusat väga-väga harva, ehk ka sellepärast püsib mu näonahk klaar.

 

Aliis Sepp – jumestuskunstnik

Pean enda naha eest hoolitsemist väga oluliseks ning minu igapäeva ilurutiini kuulub hommikul ja õhtul kindlasti näopesu ning kreemitamine (naised, ärge unustage ka kaela kreemitada!). Peamiselt kasutan apteegist ostetud erinevaid sarju mis on mõeldud tundlikule nahale. Kord nädalas püüan ka nahka koorida.  Nägu jääb peale puhastust pehme ja siidine.