Mindvalley on 2003. aastal Vishen Lakhiani poolt asutatud rahvusvaheline haridus- ning tehnoloogia ettevõte, mille missiooniks on tuua miljonite inimesteni üle kogu maailma laiahaardeline, eluks vajalikke oskusi edendav haridus läbi maailmakuulsate autorite virtuaalsete kursuste, konverentside ning festivalide. Lisaks on Mindvalley väga pühendunud töötajasõbraliku organisatsioonikultuuri edendaja, olles aastaid nomineeritud Wordblu poolt üheks kõige demokraatlikumaks rahvusvaheliseks ettevõtteks.

Mindvalley asutaja ja juht Vishen Lakhiani on suur Eesti toetaja. Teda seob Eestiga eestlasest abikaasa Kristina Mänd Lakhiani, nende kaks last ja Mindvalley Eestis tegutsev 15-liikmeline tiim. 2017. aasta lõpus avaldati eestikeelsena Visheni raamat “Erakordse Elu Kood”, mis esmakordselt jõudis inglise keelsena trükki 2016. aastal ning jõudis kiirelt New York Times’i ja Amazon’i enimostetud teoste nimekirja.

2018. aasta suvel toob Mindvalley tiim esmaskordselt Tallinnasse suurürituse, Mindvalley U, mille programm leiab aset Kultuurikatlas 28. juunist kuni 22. juulini 2018.a. Mindvalley U on pea kuu aega kestev enesearengu teemaline haridusprogramm, kuhu ootame kokku üle 500 osaleja, kellest suurema osa moodustavad välismaalased. Mindvalley U eesmärgiks on pakkuda haridusplatvormi elukestvaks õppeks sõltumata isiku vanusest ja tänu sellele loome eraldi programmi ka lastele ja teismelistele. Lisainfo: http://www.mindvalley.com/u/

Mindvalley U programmi raames korraldame Eesti Vabariigile juubelikingitusena noorte inspiratsioonipäeva, laupäeval, 21. juulil, Kultuurikatlas, mille viime ellu koostöös EV100 meeskonnaga.

Eesti noortele suunatud TASUTA inspiratsioonipäevale (tavahind 520 EUR) ootame osalema ligikaudu 500 noorukit üle kogu Eesti vanuses 14-20. 

Terve pika päeva vältel 10:00-18:00 astuvad laval üles lisaks Eesti oma eeskujudele ka rahvusvaheliste lavade inspireerivad kõnelejad, kes jagavad teadmisi, oskusi ja edulugusid, aitamaks eesti noortel leida enda tee, mis on kooskõlas nende endi südamesoovide, unistuste ja visiooniga. (Tanel Padar, Kristel Kruustük, Vishen Lakhiani, Kristina Mänd-Lakhiani, Alar Ojastu, Keili Sükijainen ja Gelong Thubten).

Kandideeri SIIN