Säravate ja väljapaistvalt kirgaste värvitud juuste saladus on igapäevased juuksehooldusvahendid. Tooted, millega pestakse juukseid peale juuste värvimist mõjutavad märgatavalt hilisemat värvi püsivust. Parimad tooted suudavad hoida värvitud juustes salongi erksuse ja sära. Igapäevast professionaalsemat värvihooldust pakub Goldwelli DualSenses Color sari, mis on mõeldud õhukestele ja normaalsetele juustele, taastamaks värvitud ja naturaalsete juuste sära.

Goldwelli DS Color sarja kasutajakogemust jagab Sandra

 

“Kasutasin seitsme päeva vältel Goldwell Color sarja ning tulemusega olen rahul. Kasutuses olid šampoon, palsam ning seerumsprei. Šampoon läks juba väikese koguse juures tugevalt vahutama ning toote lisamine poole pesu ajal ei olnud tarvilik. Tavapäraselt pesen juukseid ülepäeviti, kuid juba peale esimest pesu oli tunda, et juuksed püsivad kauem puhtad. Terve nädala vältel pesin juukseid üle kahe päeva ja juuksed ei muutunud raskeks ega pead ligi, vaid olid siledad ja pehmed. Lubatud läige oli kenasti näha juba peale esimest pesu. Veidi tundus, et kiharad on muutunud rohkem elektriliseks, kuid see võis olla tingitud ka saabunud külmast ilmast. Palsam ja sprei lubasid parandada ka kammitavust, varasemalt pole sellega probleeme olnud, kuid antud tooteid kasutades olid juuksed veel rohkem libedad ja tihe kammimine ei olnud vajalik. Julgen soovitada color sarja kõigile, kellel on värvitud normaalsed juuksed.“ 

Goldwelli DS Color sarja testitud tooted enne ja pärast

GOLDWELL DUALSENSES COLOR BRILLIANCE SHAMPOO

Värvikaitsega läiget andev šampoon õhukestele ja normaalsetele juustele. Toob koheselt esile värvi sära nii värvitud kui naturaalsetel juustel. Puhastab õrnalt. Koostises juustele ühtlaselt imenduv microPROtec complex ja läiget andev Luminescine tehnoloogia. Ainulaadne FadeStopFormula takistab juuksevärvi kulumist iga kasutuskorraga.

Kasutamine: Kanna niisketesse juustesse, masseeri vahu tekkimiseni. Loputa hoolikalt.

GOLDWELL DUALSENSES COLOR BRILLIANCE CONDITIONER

Kammitavust parandav ja värvisära lisav palsam kinnitab aktiivselt värvimolekule juukses, takistab efektiivselt värvi kulumist. Kaitseb juukse pealmist kihti ja vähendab värvi kulumist miinimumini.

Kasutamine: Kanna palsamit niisketele pestud juustele, hoia paar minutit ja loputa.

GOLDWELL DUALSENSES COLOR SERUM SPRAY

Värvi sära intensiivistav seerum-sprei, UV- ja kuumakaitsega. Kaitseb juukse pealmist kihti, vähendab värvi kulumist miinimumini. 

Kasutamine: Loksuta pudelit. Pihusta spreid niisketele või kuivadele juustele ja kammi. Ära loputa.

Rohkem infot www.goldwell.ee

Tooted on saadaval Goldwelli märgistusega juuksurisalongides, Tallinna, Tartu ja Kuressaare Kaubamajas, Stockmannis, I.L.U. kauplustes, TradeHouse’is, Hairline kauplustes ja internetipoes www.mylook.ee.