Kui ka sinu juuksed on loomulikult õhukesed ja peadligi hoidvad, siis tea, et kohevaid juukseid on imelihtne saavutada. See, mis tõstab juukseid juurest otsteni on Goldwelli Dualsenses Ultra Volume sari.

Goldwelli Dualsenses Ultra Volume sarja ja StyleSign Double Boost juukseid juurest tõstvat spreid testis nädal aega Piia ( 21).

“Minu juuksed on loomulikul kujul õhukesed ja peadligi hoidvad. Siiani ei ole ma eritooteid kasutanud, aga nüüd testides Goldwelli DS Ultra Volume tootesarja, mõistsin kui kohevad mu juuksed võiksid välja näha igapäevaselt. Kohevat tulemust saavutada on lihtne, kasutada tuleb ainult šampooni, palsamit ja seejärel viimistluseks StyleSign Double Boost juukseid juurest tõstvat spreid, mis tõstab juuksejuurt ja tekitab mõnusa koheva tunde terveks päevaks. Esimesed paar päeva olin ma väga skeptiline, kas üldse midagi muutub. Ometi juuksed tundusid tervemad, säravad ja mis kõige tähtsam – paksud ja kohevad! Isegi tuttavad, kes mind igapäevaselt tööl näevad märkasid minu juustega toimunud muutust ja küsisid, mida ma oma juustega teinud olen? Ma ei saaks rohkem rahul olla. Olen selle toreda võimaluse eest, et sain proovida just DS Ultra Volume tootesarja, väga tänulik. Peale toodete testimist olen 100% kindel, et jätkan Dualsenses Ultra Volume tootesarja kasutamisega.”

Testkasutaja Piia

Testkasutaja Piia

Goldwell pakub Dualsenses Ultra Volume sarjast koheva tulemuse saavutamiseks alljärgnevaid tooteid:

DS Ultra Volume Bodifying Shampoo – Kohevust andev šampoon õhukestele ja peadligi hoidvatele juustele. Annab juustele koheselt tuntavat ja nähtavat mahtu. Taastab juuste terve läike. Puhastab sama õrnalt nagu vesi. Koostises riisiproteiin.

DS Ultra Volume palsam parandab kammitavust, mõju on tuntav ja nähtav koheselt.

DS Ultra Volume Bodifying sprei – kohevust andev spreipalsam õhukestele ja peadligi hoidvatele juustele. Parndab koheselt kammitavust ja tugevdab juukseid. Spreipalsam pakub kerget hooldust ja tekitab paksemate juuste tunde. Pihustada rätikukuivadesse juustesse.

Kerge koostisega kohevdav StyleSign Ultra Volume Double Boost – intensiivne juukseid juurest tõstev sprei. Lisab juukse juurtele kohest hoidvust. Annab õhukestele ja peadligi hoidvatele juustele kohevust. Tekitab paksemate juuste tunde. UV-, kuuma ja värvikaitsega. Pihustada niiskete juuste juurtele. Seejärel föönitada või kasutada soengurulle. Juuste keskosale kohevuse lisamiseks kasuta Stylesign Ultra Volume Soft Volumizerit või Body Pumperit.

Rohkem infot www.goldwell.ee

Tooted on saadaval Goldwelli märgistusega juuksurisalongides, Tallinna, Tartu ja Kuressaare Kaubamajas, Stockmannis, I.L.U. kauplustes, TradeHouse`s, Hairline kauplustes ja internetipoes www.mylook.ee.