Miss Raplamaa toimub sellel aastal 22. korda. Missivalimiste traditsiooni Raplamaal alustasid Tiiu Susi ja Imbi Kalberg, kes korraldasid valimisi 10a. Järgnevalt anti teatepulk üle õdedele Jane Rudnevsile ja Janika Volgale, kes korraldasid kahekesi 5 aastat ning kuuenda aasta korraldasid koos neile järgneva korraldaja Heili Horniga. Heili vedas sealt edasi missivalimisi 4 aastat, millest viimased kaks koos Marilin Leenurmega. Hetkel on Miss Raplamaa eestvedajad Maris Laev ja Kaisa Kuusemets, kellel käimas teine korraldusaasta.

Iga aasta detsembris toimub Miss Raplamaa eelvoor, kuhu on oodatud kõik 17-23 aastased Raplamaa noored neiud. Nende seast valitakse 10 finaalüritusele pääsejat. Valitud 10 finalisti ootab ees aasta alguses kolm päeva kestev laager ning sealt edasi algab kolm kuud kestev missikool. Missikooli ajal õpivad neiud erinevate juhendajate käe all kõndi, etiketti, kõnetehnikat, avardavad silmaringi tervisliku toitumise ja meediaga suhtlemise valdkonnas, valmistutakse talendivooruks ja avatantsuks. Lisaks käivad missikandidaadid modellideks erinevatel moeshowdel, see aasta Buduaar Live Turul. Samuti saavad esinemiskogemust ja astuvad üles erinevatel üritustel, kus teevad enesetutvustusi ning esitavad avatantsu, näiteks JCI Aasta Alguse peol ja AVIS Rapla korvpallimängul.

Missikooli vältel külastavad neiud ka erinevaid ettevõtteid või on kutsutud koos ettevõtetega väljasõitudele, kes valivad samuti oma lemmiku, mille kuulutavad välja Miss Raplamaa pidulikul finaalüritusel.

Sellel aastal kroonitakse Miss Raplamaa 2. aprillil Sadolin Spordihoones. Piletid müügil SIIN

Kaunitele missikandidaatidele saate kaasa elada fb-lehel SiiN

 

Fotograaf: Kristi Kullerkupp

Stilistika ja lavastus/set design: Birgita Silberg

MUA ja soeng: Tradehouse

10 Missikandidaati: Mirell Vinnal, Karin Tamberg, Carol Liaks, Eneli Kärner, Johanna Kuusler, Meeri Vainola, Elise-Marii Kändler, Nele Randpere, Felytcia Korbelainen, Victoria Tkatš

 

Toimetas: Raili Salvet