H&M teatab põnevusega, et veebruari lõpus näidatakse Pariisi moenädala ajal taaskord ,,H&M Studio” naiste- ja meestekollektsioone. Lokatsiooniks on valitud tarbekunstimuuseum Musée des Arts Décoratifs. H&M jääb truuks eelmisel aastal lansseeritud ,,näe ja osta kohe lähenemisele ˗ lavalaudadel esitletud rõivad, jalanõud ja aksessuaarid jõuavad e-poodi koheselt peale 28. veebruaril aset leidvat etendust. Valitud kauplustesse, kaasa arvatud Tallinna Postimaja H&Mi, jõuavad esemed müügile 1. märtsil. Eestis leiab kauplusest  ,,Studio S/S 2018″ naistekollektsiooni esemed, meesterõivaid saab endale hankida e-poest.

Kollektsiooni võtmeinspiratsiooniks on Jaapani minimalistlik disain ja vaoshoitud elegants. Seoses viimasega tõdeb H&M, et ettevõte sponsoreerib peatselt Musée des Arts Décoratifs’is aset leidvat Jaapani-teemalist näitust, mis pühitseb 150 aasta pikkust Jaapani-Prantsusmaa kultuurivahetust ning Jaapani mõju Lääne kultuurile.

“Musée des Arts Décoratifs on ikooniline ja kaunis asutus ning oleme rõõmsad, et saame oma kollektsiooni näidata kohas, kus leiab hiljem aset näitus, mis keskendub Jaapanile, riigile, mis mõjutas ,,H&M Studio S/S 2018″ kollektsiooni väga suurel määral. Loomulikult on meil hea meel mainitud näitust sponsoreerida, sest see süveneb Jaapani disaini ilu olemusse,” tõdeb H&Mi disainijuht Pernilla Wohlfahrt.

Nüüdseks on saladuskate tõmmatud ka kollektsiooni lookbook’i piltidelt, mille tähtedeks on teiste seas supermodellid Saskia de Brauw ja Clement Chabernaud. Silma jäävad puhtad siluetid, vaba meeleolu ning töörõivaste mõjutused. Naistekomplektide seast leiab mustrimöllu, kirkaid toone, pikki lendlevaid kleite, pükste peal kantavaid tuunikaid, praktilist rätsepakunsti ning silmapaistvaid kudumeid. Meeste puhul on fookusesse toodud vormimängu, värvide ja põnevate lahenduste abil huvitavamaks muudetud klassikud nagu rätsepajakk, triiksärgid ja džemprid.