Novembri alguses täieneb H&M Beauty valik jõulumeeleolus erikollektsiooniga Holiday 2016.

Kollektsiooni kuuluvad kaunilt pakendatud meigitooted, ilutegemise vahendid, meigikotid ning kehatooted. Põnevaid tooteid lisandub ka H&M Beauty tavavalikusse.

Erikollektsiooni meigivalik sisaldab tumedaid ja nude-toone ning säraefektiga tooted. Valikus on erinevates toonides näole kantavad läiketilgad, läikepulgad ning meigipalett, mis koosneb läiget andvatest toodetest, ruužidest ning päikesepuudrist.

d000427089002800876

Silmameiki värskendavad neli erinevat silmalainerit ja fantastiline silmameigipalett. Huultele on valikus neli samuti limiteeritud koguses valmistatud matti huulekreemi ning kaks neljast huuleläikest koosnevat kinkekomplekti. Ka küüntele on mõeldud – müügile saabuvad efektse disainiga kunstküüned, kaks lakkidest koosnevat kinkekomplekti ning maailma parim jõulukink – jõulukalender, mille luukide tagant leiab 24 erinevat küünelakki. Lisaks kuuluvad kollektsiooni mõnusalt jõuluse lõhnamaailmaga kehatooted, meigikotid ning ilutegemise vahendid. Jõulukalendere

H&M Beauty tavavalikusse lisanduvad aastavahetuse pidude eel glamuurist nõretavate 70ndate ja 80ndate klubikultuurist ning moemaailmast inspireeritud look’ide teostamiseks vajalikud tooted. Võtmerollis on metallitoonid, säratooted ning tumedad värvid – marjatoonid, ploomililla, pruunid, ja rohelised toonid ning loomulikult must. Toodete seast leiab põnevat tooni matid ning kreemjad huulepulgad, lauvärvid, nii tavalised kui säraosakestega või metalliläikega küünelakid.

lauvärvi palett

Uudisena tutvustatakse kaks ühes toodet Glitterati Mascara Liner, mis toimib nii ripsmetuši kui lainerina. Valikusse lisandub ka särapuudri liim, mida saab kasutada juba valikus olevate särapuudritega.

H&M Beauty tooted on müügil Tallinnas H&Mi Postimaja, Ülemiste ning Rocca al Mare kauplustes ning Tartus Kvartali H&Mi kaupluses. Tooted leiab ka e-poest.