Perit Muuga värske kevad-suvine kollektsioon ´´Secret heart“ on saanud inspiratsiooni kohati jazzist, vanast Hollywoodi glamuurist ja samas ka flamenkotantsijate tulistest ja kaunitest tantsukleitidest, moodustades kokku huvitava ja ühtse terviku. Kollektsioon koosneb luksuslikest naturaalsest siidist kleitidest, muinasjutulistest tüllseelikutest ja 3-D lilledega kaetud kleitidest. Spetsiaalselt kollektsiooni jaoks valmisid roosimustritega prinditud naiselikud kangad, millest valmistatud kleidid on tõeline pärl iga naise garderoobis. Kollektsiooni toonid on puhtad ja kirkad: lummav roosa, sinine ja punane, tasakaaluks valge, must ja hall. Siit leiab sobiva kleidi nii kevad-suviseks peoks, pulmadeks või koolilõpetamiseks, kui ka igapäevaseks kandmiseks.

Perit Muuga uut kollektsiooni saab laval näha juba 25. märtsil Tallinn Fashion Weeki raames Kultuurikatla Black Box saalis kell 18.00.

Vaata lähemalt SIIT

Osta pilet SIIN

Lisaks toimub Perit Muuga ateljees kollektsiooniga tutvumise salongiõhtu 31. märtsil kell 17.00-20.00. Moehuvilisi ootab klaasike vahuveini ja magus suutäis. Ürituse ajaks pakutakse kõigile naistele personaalset stiilinõustamist, et leida just tema jaoks see õige kleit. Uus kollektsioon on üritusel -15% soodsam!

Vaata salongiõhtu kohta lähemalt SIIT

Kindlasti registreeri ennast üritusele, sest kohtade arv on piiratud! Registreeri SIIN

Perit Muuga salong asub aadressil Masina 22, Tallinna bussijaama lähedal. Avatud E-R 12-19, L 12-16, muul ajal etteteatamisel.