Tihti tundub, et palju odavam ja kiirem on haarata soovitud juuksevärv supermarketi riiulist, kui broneerida aeg kallis salongis, kus kulub palju aega. Mõnikord on see otsus isegi õigustatud. Aga on ka olukordi, kus tulemus ei tule selline, mis karbikaanel. Millisel juhul peaksid kaaluma pigem salongi külastust, mitte riskima poest ostetud juuksevärviga?

1. Kui su soovitud värvimuutus ei ole kuigi suur, on oht, et rikud oma juukseid asjata. Nimelt on poevärvides reeglina võrdlemisi tugevad toimeained, et kaanepildi tulemus kliendile garanteerida. Seega, kui soovid vaid kerget toonierinevust, saab salongis sulle kas kerge toonija või poolpüsivärviga soovitud tulemuse. Ja seda vastavalt sinu juuksetüübile.

2. Kui aga on plaanis suur värvimuutus. Võib juhtuda, et poevärv ei jää selline nagu karbikaanel. Juuksed on meil kõigil erinevad ja vaid õigete teadmistega juuksur oskab määrata vajalikud värvipigmendid ja vesiniku protsendi. Vetikaroheline ei ole just paljude unistustetoon 😀

3. Kui soovid värvida vaid väljakasvu võib raskeks osutuda värvi ühtlaselt juurele kandmine. Sellest päästab muidugi sõbranna abikäsi. Vastasel juhul oled ilmselt lõpuks ikkagi ülepea värviga koos.

4. Keeruline olukord võib tekkida, kui oled pikemat aega poevärviga oma kiharaid üleni värvinud ja soovid ükshetk juukseid heledamaks saada. Poevärvi eemaldamine on juuksurile üks suuremaid väljakutseid. Ja see protsess võib kujuneda pikaks ja kulukaks. Nii, et kui oled muutliku meeelega,
on targem teha oma muudatused salongis.

5. Veel üks ebameeldivus võib olla ebaühtlane ehk kirju tulemus. Jah tänapäeval on moes mitme erineva värviga juukseid värvida aga laiguline on laiguline ja see ei ole moes.

6. Ammoniaagi vaba! Kõlab hästi eks? Aga kuidagi peab see värv ju toimima ja miski järelikult asendab seda kardetud ammoniaaki. Tihti me ei tea, mis see aseaine on ja mis on tema kõrvaltoimed.

7. Praegu on juuksevärvide maailm nii palju arenenud ja see mida kõike on võimalik juustega teha on praktiliselt lõputu fantaasia küsimus. Kahjuks ei ole see reaalne poevärvidega. Nii, et kui soovid teistest erineda siis soovitan ikkagi salongiteenust.

Kui mõni küsimus veel õhku jäi siis on igal juhul mõistlik mõnda salongi kasvõi ainult konsultatsiooni pärast sisse astuda. Parimad vastused oma küsimustele ja kahtlustele saad siis, kui juuksur on su juukseid näinud ja katsunud.

Anna meile teada, mida Sina rohkem eelistad. Kas poevärve või salongiteenust?