Septembri alguses leiab juba neljandat korda aset menukas blogijate kirbuturusari Bloggersmarket.

4. septembril Tallinnas, Jaapani restoranis OZO toimuval üritusel müüvad põnevaid trendiampse kaheksa Eesti moe-, ilu- ja elustiiliblogijat, kelle garderoobidest on välja pandud lai valik vähekantud rõivaesemeid ning aksessuaare. Müügile tulevate esemete hinnad on ka sel korral rahakotisõbralikud, jäädes peamiselt 2-15 euro vahele.

4. septembril toimuval üritusel müüvad põnevaid moeleide ühenduse Bloggersmarket alla koondunud tuntud Eesti blogijad: Aljona Eesmaa, Anna Elisabeth Kaljuvee, Britta Talving, Helene Vetik, Kristjaana Mere, Liina Ütt, Lucine Ayanian ning Mari-Liis Suvi.

„Eelnevaid üritusi on saatnud suur menu, tänu millele toimub Bloggersmarketir riidelaat juba neljandat korda,” ütleb Aljona Eesmaa. „Ka seekord suuname uuele ringile laia valiku moenoppeid, mis pärinevad meie endi garderoobidest,” selgitab ta ning lisab, et vähekantud rõivastele uue elu andmine on hea võimalus taaskasutust toetada. Lisaks rõhutab Aljona, et üritus annab külastajatele võimaluse uue hooaja eel garderoobe trendikate moepaladega täiendada ning blogijatele omakorda võimaluse oma lugejatega kohtuda.

#BLOGGERSMARKET toimub 4. septembril kell 12.00-15.00 sushirestoranis OZO (Vana-Viru 13).

Sissepääs üritusele on tasuta.

Ürituse leiad siit.