Vintage inspiratsiooni saab ammutada eirnevatest blogidest. See maailm kasvab ja laieneb iga päevaga. Väga palju on erinevaid vintage stiile, kust iga üks endale midagi kasulikku leiab. Alustades pastellroosast mannavahutüdruku stiilist ja lõpetades karmima tätoveeritud vintage rock n roll tšikiga. Kogusin kokku põnevad vintage blogid ja stiililehed. Viska pilk peale ja anna tagasisidet milline blogi tundub sinu jaoks kõige inspireerivam?

1. Xander Vintage 

Blogi asutaja on Kanadast pärit Alanna Durkovich. Tegu on naisterahvaga, kellel on perekond, abikaasa ja lapsed. Pere kõrvalt tegeleb ta vintage stiilis blogipidamisega, mille nimi on Xander Vintage. Ülesehitus on blogil mõnusalt minimalistlik ning kogu info on kergesti leitav. Alanna katsetab palju erinevate juuksevärvidega. Ta on ära proovinud kõik vikerkaarevärvid ja -varjundid ning hetkel on tema juuksed pastellsetes toonides virsikukarva.
Kogu tema stiil on pehme ja naiselik, kuid samas on alati lisaks midagi funkyt, näiteks värviline meik või ere juuksevärv. Xander Vintage blogist saab kõvasti inspritasiooni nii stilistikaks, jumestuseks ning samuti ideid ägedate soengute jaoks Minu isiklik lemmik!

2. Scathingly Brilliant 

Kõiki roosasi toone armastav Kate Gabrielle, kelle nõrkuseks on flamingod. Tema blogist leiab lahedaid võimalusi, kuidas erinevaid aksessuaare ning riided omavahel kokku sobitada. Blogis on pildid riietusest ja sinna juurde sobivatest aksessuaaridest. Näiteks erinevad käekotid, päikeseprillid, juuksedetailid. Kui armastad roosat siis vaata kindlasti mida huvitavat Kate´il jagada on.

3. Yesterday Girl 

Yesterday Girl blogi peab naine nimega Jennifer, kes elab Londonis. Ta on nagu 1950. aasta ajamasinast välja astunud. Väga naiselik ja ilus stiil nii temal endal, kui ka blogil. Jennifer kirjutab kõigest mis vintage maffiaga seotud. Näiteks ajastusoengud, -filmid, -söögid ja palju muud. Ta tegeleb ka fotograafiaga ning parimad pildid illustreerivad tema blogi. Minu meelest väga lahe ja põnev!

4. Words by Fleur 

Fleur on blogger, turundaja ja kirjanik, kes elab UK-s. Blogis kirjutab enamasti vintage elustiilist, kust leiab palju lahedat infot. Näiteks kuidas alustada vintage kollektsiooniga või millisest poest erinevate ajastu rõivad võib leida. Fleuri enda stiil on jõuline. Tumedad juuksed, sleeve tattoo ja karmim look. Kuidagi suudab ta siiski alati välja näha romantiline ja väga naiselik.

5. My Vintage Vogue 

My Vintage Vogue on arhiiv 20.sajandi moest, fotograafiast ja elustiilist. Nende kodulehelt leiab kümnendi järgi kogu stilistika. Alates 1920. a. kuni 1960. a. on võimalik näha originaalpilte kuulsatest modellidest, nagu näiteks Suzy Parker või Mary Jane Russell. Mulle tundub väga asjalik ja põnev veebileht.