Reserved teeb põgusa tagasivaate aega, mil teksa vallutas tolleaegsete stiiliikoonide garderoobe. Just muretutest 80-90ndatest inspireerituna on valminud kaubamärgi nostalgiline teksakollektsioon, mille kampaanianäoks on noor poolatarist modell Zuza Bijoch.

Reservedi sügisestes moesoovitustes domineerivad erinevates varjundites teksariie ning kahele kümnendile omased lõiked ja detailid, mis teevad taas võimsat tagasitulekut. Kulutatud teksakangad ja lapitehnika kombinatsioonid ei ole vast kellelegi võõrad, niisamuti ka kultuslikud kõrge pihaga mom-stiilis teksad, mis võluvad oma mugavusega.

Sügiskollektsioonist ei puudu ka trenditeadlike suured lemmikud – teksajakid, mida tänavapildis üha enam silmata võib. Varajastest 80ndatest on tänapäeva kaasa võetud ka lambanahksed detailid, mis sobituvad saabunud hooaega suurepäraselt. Lihtsaid tuunikaid ja teksasärke ehivad sel hooajal minimalistlikud lillelised tikandid ja volangid, mis muidu pealtnäha igapäevast riideeset veidi rohkem ilmestavad.

90ndadest pärinevad mõjutused viitavad mässumeelsest pungistiilist välja arenenud grunge-stiilile. Kulutatud must teksa ning rebitud detailid rõivastel toovad Briti punkarite subkultuuri mõjutused taas tänavapilti ning annavad julgemale kandjale võimaluse oma isikupära riietuse kaudu veelgi rohkem esile tuua.

Kollektsiooni disainerid on muuhulgas kümnendite mõjutustele rõhku pannud ka väikestele, ent põnevatele lisadetailidele, mis rõivastele täiesti uudse ilme annavad. Helmestega teksad ning minitikanditega culotte-püksid on Reservedi teksakollektsiooni ühtedeks ilmekamateks näideteks.

Reserved on rõivabränd, mis pakub hetketrendidest inspireeritud rõivaid, kingi ja moeaksessuaare naistele, meestele ning ka lastele. Kollektsioonid on inspireeritud globaalsetest trendidest ning rõhk on lihtsatel ja klassikalistel disainidel, stiilsetel lõigetel ja originaalsetel mustritel. Reserved on kiirmoebränd, mille kaubavalikust leiab uusi mudeleid iga kolme nädala tagant.