Jaanuaris Berliinis ja märtsis Pariisis esitletava Augusti kollektsiooni läbivaks inspiratsiooniks on kultuslaulja ning stiiliikoon Sade, sugemed meesflamenkotantsijate kostüümidest ning 80- ndate garderoobi elemendid Augustile omases androgüünses võtmes.

Augusti looja ning disaineri Äli Kargoja sõnul oli seekordses loomeprotsessis eesmärk rikastada kollektsiooni julgemate volüümide, prindi ning kangaste valikuga. “Augusti seitsmendas kollekstioonis on mänguliste visuaalide abil ühendatud temperamentne lõunamaa karge põhjamaisusega,” lisab disainer.

Kollektsiooni kangavalik on laienenud luksusliku orgaanilise puuvilla, siidi ja kanepiseguse kangaga. Samuti on suur rõhk hooajale omastel eri tekstuuridega villastel kangastel ning nahasõbralikul meriinovillal. 80-date hõngu lisab Augusti jaoks uudne orgaanilise puuvilla baasil valminud teksakangas. Kõik orgaanilised puuvilla kangad on märgistatud GOTS sertifikaadiga. Kogu disainprotsess ideest viimistluseni on aset leidnud Eestis.

Sügis-talv 2018 kollektsioon tuleb esitlusele PREMIUM rõivamessil Berliinis 16-18.01.2018 ning märtsis Pariisi moenädala ajal BERG showroomis.

Augusti uusima loominguga on võimalik tutvuda brändi uuenenud kodulehel ning peagi ka e-poes ja uues avatavas stuudios.

August on 2014. aastal loodud rõivabränd, milles ühinevad looduslikud kangad ning innovatiivne rõivadisain ning mis on pälvinud tunnustust nii kodumaiste tarbijate kui ka Eesti Moedisaini Liidu poolt. Augusti loojaks on eestlannast rõivadisainer Äli Kargoja, kes omandas moedisaini alase hariduse Pariisis Studio Berçot moekoolis. Pärast kogemust Nicolas Andreas Taralise (Pariis) ning Maison Martin Margiela (New York) ateljeedes naasis Äli 2014. aasta märtsis kodumaale, et viia ellu oma visioon kaunist rõivadisainist.

 

Jälgi Augusti tegemisi Facebookis ja Instagramis

Fotograaf – Aurele Ferrero

Modell – Kadri Vahersalu (MJ-Models)

Lisainfo:

www.studio-august.com

contact@studio-august.com