Suvi on selleks aastaks lõppemas. Õues puhuv tugev, jahe tuul ning kohati esinev vihm muudavad juuksed raskesti käsitletavaks ja kuivaks. Samuti kahjustavad juukseid pidev föönitamine, sirgendusraudade kasutamine ning lokkide keeramine. Selline pidev rutiin annab pikemas perspektiivis katkised ja karedad juuksed. Seoses ilmade jahenemisega tuleb muuta ka tavapärast juuksehooldusrutiini. Kuivad ja hapraks muutunud juuksed vajavad ekstra niisutust ja rohkem hooldusaineid.

Goldwell Dualsenses Just Smooth sarja hooldustoodetega saavutad koheselt kontrolli krussis ja kahuste juuste üle. Ka kõige hullemad kahupead kiidavad seda sarja taevani. Toodete koostises on sügavalt niisutav kukui pähkli õli, mis silub juuksepinda ja annab neile koheselt tagasi elastsuse, ja kauni läike ning parandab kammitavust. Lisaks on toodetes ainulaadne microPotec complex, mis tagab hooldusainete ühtlase imendumise juustele. Tänu sellele saavad juuksed hooldust just nendes kohtades, mida nad vajavad. Tulemuseks ühtlane siidine juuksepind.

Parima tulemuse saavutamiseks soovitame kasutada alljärgnevaid tooteid:
Dualsenses Just Smooth taltsutav šampoon puhastab õrnalt ja teeb juuksed koheselt paremini käsitletavaks.

Dualsenses Just Smooth taltsutav palsam parandab koheselt kammitavust ja pakub toitvat hooldust. Vaid 1 minutilise mõjuajaga palsamit kasutades on tulemuseks siledad ja katsutavalt pehmed, läikivad juuksed.

Dualsenses Just Smooth 6 erineva mõjuga taltsutav seerum, mis tungib sügavale juuksesse. Kõrge kontsentratsiooniga aktiivsed koostisained vähendavad kahusust, parandavad kammitavust, siluvad juukse pinda ja taastavad nende kauni läike. Lisaks on see asendamatu seerum antistaatilise toimega ja pakub juustele niiskuskaitset. Tulemuseks kaunid elastsed juuksed ka meie karmides ilmastikutingimustes.

Nädal aega testis Goldwell Dualsenses Just Smooth sarja juuksehooldustooteid Mariann (20).

“Kasutasin nädal aega Goldwelli Just Smooth šampooni, palsamit ja juukseseerumit ning nägin muutust juba peale esimest kasutamiskorda. Juuksed tundusid katsudes siledamad ja tihedamad kui tavaliselt. Nädal aega peale nende toodete kasutamist tunnen, et juuksed on tunduvalt pehmemad, säravamad ning elujõulisemad kui varem. Lisaks ei ole märgata enam nii palju katkiseid otsi, kui enne Goldwelli toodete kasutamist. Juuksed säilitavad oma kohevuse ja sileduse isegi veel järgmisel päeval peale pesu ning on väga kergesti kammitavad. Isegi minu sõbrannad küsisid juba neljandal päeval, et kas ma olen juuksuris käinud. Kavatsen kindlalt jätkata Goldwelli toodete kasutamist. Ma poleks uskunud, et piisab vaid nädalast, et muuta oma juukseid täielikult.”

Enne

Enne

Pärast

Pärast

Rohkem infot www.goldwell.ee

Tooted on saadaval Goldwelli märgistusega juuksurisalongides, Tallinna, Tartu ja Kuressaare Kaubamajas, Stockmannis, I.L.U. kauplustes, TradeHouse´is, Hairline kauplustes ja internetipoes www.mylook.ee.