Trunk Archive

Trunk Archive

Troonide mängu staar Emilia Clarke on viimaste aastate jooksul võitnud mitmete disainerite tähelepanu. Tema karakter Daenerys Targaryen on inspireerinud tuntud moeloojaid nagu Elie Saab, Alexander McQueen ja isegi Givenchy. 

Emilia on alati rõhutanud enda loomulikku ilu klassikalise jumestusega – lainer ja punane huul.

Vaata, kuidas tegin Emiliast inspireeritud meigi Essence toodetega ning võida endale rikkalik meigikomplekt!

Meigipõhja tegemisel kasutasin Essence 2in1 Make-up & Concealer jumestuskreemi, mis jätab mõnusalt naturaalse mulje ning ei jää nahal raske. Seejärel kinnitasin jumestuskreemi Mattifying Compact puudriga. Kontuuriks, põsepunaks ja highlightiks kasutasin Shape Your Face kontuurimispaletti.

Modell: Keidi Nael

Modell: Keidi Nael

NIPP: Et särapuuder jääks intensiivsem, pihusta pintsel enne veega või meigifiksaatoriga niiskeks ning kanna seejärel highlight näo kõrgematele kohtadele (põsesarnad, ninaots, lõug ja otsaesine).

Kulme rõhutasin kulmupuudriga ning selleks, et kulmud terve päeva paigal püsiksid, kammisin need üle veel Make Me Brow kulmugeeliga.

Silmad jätsin seekord lihtsad ja naturaalsed. Kasutades Contouring Eyeshadow Set’i, kandsin tumedama pruuni värvi silma koopajoonele ning heledamat lau liikuvale osale ja kulmukondile. Selleks, et silmad tunduksid suuremad, panin natuke tumedamat pruuni ka alumiste laugude välisnurkadesse. Kui soovid teha keerukamat silmameiki, siis leiad step by step juhised eelmisest stiiliikooni artiklist.

Modell: Keidi Nael

Modell: Keidi Nael

Ripsetušina kasutasin The False Lashes tušši, mis teeb ripsmed megapikaks ja volüümikaks, just nagu kunstripsmed!

Modell: Keidi Nael

Modell: Keidi Nael

Selle meigi puhul on peamine rõhk punastel huultel. Saavutamaks intensiivset punast, kanna huultele kõigepealt huulepliiatsit. See aitab ka huulepulgal kauem peal püsida. Ideaalse punase huule joonistasin seekord Essence Lipliner huulepliiatsi ning Ultra last huulepulgaga.

Kui meik valmis, ära unusta setting spray’d!

Nagu lubatud, teeme selle artikli lõpuks teatavaks eelmise Essence Stiiliikooni meigikomplekti võitja. Esimese rikkaliku meigikoti on võitnud endale …trummipõrin… Annie Electra Ott! Palju õnne!

Järgmise loosimise võitja teeme teatavaks täpselt kahe nädala pärast, 5 novembril, uues Essence stiiliikooni artiklis. Auhinnamängust osavõtmiseks jaga artiklit avalikult oma Facebooki seinal ning tag’i inimene, kellele kuluks samuti kotitäis meigivahendeid ära! 🙂 Head loosiõnne!