Story of Afterlife on uus Eesti kudumibränd, mis ühendab endas keskkonnasõbralikkuse, põnevad värvid ja mustrid ning minimalistlikud lõiked. Brändi kampsunid on valmistatud taaskasutatud materjalidest ja
valmivad koostöös Uuskasutuskeskusega. Kudumite juures säilib unikaalsuse maagia, sest kahte ühesugust kampsunit siia maailma ei looda.

9. juunil toimunud  Antoniuse moeetendusel esitles Story of Afterlife oma teist kollektsiooni “Exposé”, mis on ideaalseks kaaslaseks kargetesse ja põhjamaistesse suveõhtutesse. Õrnades toonides kollektsiooni vürtsitavad minimalistlikud, kerged ja sensuaalsed lõiked.

Kollektsioon on inspireeritud sidemest, mis tekib naise ja rõiva vahel. Kuidas kapiukse avamine võib ühtaegu kanda tagasi nii melanhoolsetesse mälestustesse kui olla ka esimeseks sammuks uute seikluste suunal. Kuidas rõivastel on eriline võime panna naist end tundma õrna, sensuaalse või hoopis vaprana. Bränd soovib julgustada naisi kaasa mõtlema, kuidas nad ennast kantavas rõivas tunnevad ning tegema keskkonnasõbralikumaid valikuid.

“Exposé” on loodud naisele, kes on ühteaaegu nii õrn kui ka julge, hindab nii mugavust kui ka ilu. Ning, kes soovib oma garderoobi valida esemed, mis on loodud kvaliteetselt ja vastutustundlikult.

Tutvu põneva fotoseeriaga SIIN
Fotograafiks: Julia Shashkina

Alates 5. juunist on käimas ka brändi Hooandja projekt, et kaasata inimesi kampsunite arendamise protsessi.