22. oktoobril sai Tallinn Fashion Week raames näha pesubrändi Kriss Soonik Loungerie ning Baltmani loomingut. Viimane päev tõi Kultuurikatlasse taaskord täissaali, mis näitas, et eestlased armastavad kodumaiseid brände.

Esimesena esitles oma sügis-talvist kollektsiooni ‘’The Morning After’’ Kriss Soonik. Peamiselt Londonis baseeruv Kriss Soonik on naistepesule pühendunud moedisianer, kes tuntust kogumas ka Aasias. Kontseptsioon sügis-talvisele kollektsioonile oli sünnipäevatüdruk peale suurt pidu, mis tõi vaatajateni ilusa, trendika ja hullupööraselt mängulise pesukollektsooni. Näha sai Kriss Soonikule juba omast käekirja, nagu pitsist detailid ja pilkupüüdvad lõiked, kui ka uudset lähenemist, näiteks ülekatted/kleidid aluspesule. Üllatav moment oli mullikilest valmistatud ülekate/kleit, jättes omanäolise ja vau-efekti mulje! Kokkuvõtvalt võib öelda, et Kriss Soonik on jätkuvalt väga andekas ja tema loomingul tuleks silma peal hoida, sest tegemist on tõusva brändiga!
Aitäh Sulle Kriss Soonik, suurepärase moeshow eest!

Tallinn Fashion Week 2016 teine pool esitles Baltmani loomingut. Bränd alustas aastal 1991 ning tänaseks on Baltman üks tugevamaid meesterõivaste brände Baltikumis. Seekordne moeshow oli Baltmanile tähenduslik, sest bränd tähistas oma 25 juubeliaastat! Kollektsiooni ‘’Kartmatuks sündinud’’ enamuse moodustas ülerõivas, milles on kasutatud kvaliteetseid materjale, samuti püüdis bränd pilke julgete aksessuaaride näol! ‘’Kartmatuks sündinud’’ looming on mõeldud enesekindlale ja teotahtelisele mehele, kes ei karda öelda ei.

Tekst: Reila Saarmäe

Fotod: Sander Antoniak