Cremeria on pisike õdus kohvik, mille omanikud on päris itaallased Giuseppe ja Daniele. Kohvikus pakuvad nad oma kodumaa rahvusroogasid kõige autentsemal viisil. Nende jäätisemenüüs on 15 või isegi rohkem lisandit. Sellist Itaalia pehme jäätise “Golosino” valikut ei leia Eestis mitte kusagilt mujalt! Just sinna, killukesse Itaaliasse, me YU kaanestaari finalistidega suundusimegi, et teostada järjekorras teine fotošuut.

Stilist Alli-Liis Vandel valis võistlejate jaoks välja sobivad rõivad sellistest kauplustest nagu River IslandReservedPennyblack ning LJUNG. Aksessuaarid ning jalanõud on pärit Expressionsist ning ALDO riiulitelt.
Igale võistlejale oli pildistamise ajaks taaskord ette nähtud kümme minutit, mille jooksul fotograaf Kadri Palta nad fotolindile jäädvustas. Kadri jaoks on fotograafia alati südamelähedane olnud, kuid mõtestatult hakkas ta pildistama alates 2014. aasta algusest. Ta armastab värvilises ja mustvalges pildikeeles edasi anda hetkede ja siiraste emotsioonide ilu ning naudib väga portreede ja looduse pildistamist. Liikuva pildi pani purki Georg-Sander Männik.

Kaunid soengud ning jumestused valmisid taaskord Lootsi 3a asuvas ülivinge interjööriga CH Stuudios, Soengutiimi moodustasid juuksurid Christina Rajapuu ja Lille Lepik, kes kasutasid L´Oréal Professionel tooteid ja omavad nendega juba enam kui 10 aastast kogemust.
Egle Ainumäe juhitud jumestustiimi kuulusid Triin Klaas, Ave Antson ja Heldi Aun-Trepp, kelle pintslite all ja Max Factor toodetega valmisid imekaunid meigid.

Kokku toimub kahe kuu jooksul üheksa fotosessiooni. Finalistide eesmärk on järgmisesse vooru edasipääsemiseks oma fotole maksimaalselt hääli koguda. Teine vahevõistluse hääletamine algas 14. juunil kell 13:00. Oma lemmikule saad hääle anda SIIN klikkides tema pildi all nupul “hääleta”. Jaga kindlasti ka oma lemmiku fotot, et kindlustada tema pääsemine järgmisesse vooru. Hääletamise perioodil on võistlejatele kogunenud häältearv peidetud. Tulemused avaldame alles 19.juuni õhtul kell 21:00. Kõige vähem hääli saanud finalist langeb konkursist välja ega osale järgmise nädala fotosessioonil. Seejärel edasipääsejate hääled nullitakse ning uuel nädalal algab kõik otsast peale.
Grande finale saab toimuma 8.augustil, mil kuulutame välja võitja.

Järgmine fotosessioon, mis saab olema läbi ja lõhki sporditeemaline, leiab aset 20. juunil. Uued fotod riputame hääletamiseks üles 21.06 kell 12:00

Vaata esimese fotosessiooni kokkuvõtet SIIN

_DSC4993 _DSC5106 _DSC5158 _DSC5250 _DSC5285 _DSC5351 _DSC5409 _DSC5469