Sellenädalane teema – temperamentne stiil! Stiil, millele ma ei osanud leida ühtset korrektset nimetust. Mis on oma olemuselt nii dünaamiline, isikupärane ja mänguline. Täna tahad riietuda klassikaliselt ja peenelt, homme aga paned jalga ketsid ja lõhkised teksad, selga bomberjaki ja pähe beanie (soonikmüts) – oled urban girl!  Keegi ei defineeri Sinu stiili, Sinu tujud vormivad selle. Sa ei kuulu kuhugi gruppi, Sind ei saa sildistada mingi stiili järgijaks – Sinu stiil on mix kõikidest stiilidest! Usun, et enamjaolt kõigil teil on ette tulnud päevi, mil tahate riietuda ristivastu oma stiilile. Võin uhkusega öelda, et ka mina ise olen üks nendest, kes riietub vastavalt oma tujudele! Oma hingelt olen vägagi temperamentne ja see väljendub ülitugevalt minu riietumisstiilis.

Umbes aasta tagasi kohtusin Mariaga, kes juba meie esmakordsel kohtumisel jättis endast väga stiilse ja eneseteadliku mulje! Tema stiili järgides olen mõistnud, et samastumist on palju. Ta oskab olla glamuurne, boheem, tomboy, klassikaline, elegantne, ekstravagantne jne! Armastab reisimist, olgu see siis seljakotiga mägedes või luksusvillas mõnuledes. Mainimist väärib, et peale eesti-vene-inglise oskab Maria ka itaalia keelt ning minimaalselt suhtleb ka prantuse ja hispaania keeles! Maria on üks nendest inimestest, kes on nii isikupärane ja mitmekülgne, et suudab välja kanda enamik stiile ja trende!

5 küsimust Mariale:

1. Kuidas Sa kirjeldaksid oma isiksust?

Loominguline ja särav

 

2. Sinu eriala/huviala?

Graafiline disain

 

3. Sinu lemmik rõivaese?

Kleit, mis peegeldab sinu sisemisi tundeid, paneb ümbritseva maailma sinu reeglite järgi mängima

 

4. Rõivaese, mida Sa kunagi ei kannaks?

Arvatavasti lühike trapetslõikega seelik neetidega ja baleriinad

 

5. Sinu soovitus, kuidas olla stiilne? 

Okei, siin ma annaks sellist nõu: mine riiedepoodidesse ja proovi kõike! Madal hind, kõrge hind, brändid, erinevad värvid ja stiilid. Kõige selle juures ürita jääda positiivseks ja sa kindlasti leiad selle, mis sulle kõige paremini sobib, milles sa tunned end hästi ja stiilselt 😉

maria outfit

Kohtumiseni!

Reila