The Body Shop lugu algas Anita Roddicki revolutsioonilisest tõekspidamisest, mille kohaselt saab äri olla nurgakiviks heategudele. 1976. aastal sündiski sellest ideest The Body Shop. Ettevõte on alati tegutsenud omamoodi, astunud raamidest välja, olnud julge ja esitanud väljakutseid. Tänaseks on nende pühendumus tugevam kui eales varem. The Body Shop rikastab, mitte ei kurna. See tähendab, et nad rikastavad oma inimesi ja planeeti, selle bioloogilist mitmekesisust ja ressursse. The Body Shop on pühendunud koostööle oma farmerite ja tarnijatega, aitamaks kaasa kogukondade arengule ja edendamisele. Nad ei anna võltse lubadusi ja tooteid ei testita mitte kunagi loomadel.

Viimase 25 aasta jooksl on The Body Shop korraldanud kampaaniaid erinevatel südamelähedastel teemadel nagu „Peatage koduvägivald“, „Lõpetage laste ja noorte seksikaubandus“, „Päästke vaal“, „Peatage põletamine“. Vaidlustamaks ilu stereotüüpe loodi nukk nimega Ruby, kus kampaania eesmärk oli tõsta naiste enesehinnangut ja elusädet ning algatada üle maailmset debatti keha kuju teemal.
Viimane suur projekt sai alguse möödunud suvel, kui anti lubadus taastada iga sel suvel tehtud ostu kohta ühe ruutmeetri ohustatud vihmametsa Khe Nuoc Trongis, Vietnamis. Koostöös World Land Trust’iga alustakse sel aastal 75 miljoni ruutmeetri ulatuses biosildade rajamisega vihmametsades. Biosillad loovad ühenduse bioloogiliselt mitmekesiste elu- ja kasvukohtade vahel ja toovad üksteisele lähemale haruldaste liikide esindajad ning võimaldavad ka kohalikel kogukondadel jätkusuutlikult elada.
Loodud on ka The Body Shop heategevuslik sihtasutus, mis toetab inimõiguste- ja keskkonna alaseid projekte üle maailma. Fond on loodud toetamaks väikeseid organisatsioone, ja – gruppe kellel on raske rahastamist leida.

Fotograaf Katri Korbun, kes sel korral YU kaanestaari konkursi raames modelle pildistas, on The Body Shop toodete fänn juba aastaid. Lisaks mõnusatele kehahooldustoodetele naudib ta ka imeilusaid pakendeid ning on fotograafina alati mõelnud, kui lahe oleks need pildile püüda. Nüüd saigi see mõte avaras ja valgusküllases ning mõnusalt industriaalse ja boheemlasliku vaibiga fotostuudios Stuudio 35 teoks.
Videograaf Georg-Sander Männik filmis kogu fotošuudi üles ja kirjeldas päeva ülivõrdes. Samuti tunnistas ta, et tundis isegi pisut kadedust, et seekord ise pildistaja rollis ei olnud.

Vasakult: Moetoimetaja Reila Saarmäe, peatoimetaja Marlen Mais, jumestustiimijuht Egle Ainumäe, jumestaja Triin Klaas ja videograaf Georg-Sander Männik

YU moetoimetaja Reila Saarmäe ütleb, et õnnestunud fotošuudi määrab professionaalne meeskond. „Ma armastan meie fotošuute, sest minu kõrval on inimesed, kes on abivalmid, head suhtlejad ja ennekõike elurõõmsad!“

Jumestustiimi juht Egle Ainumäe nõustub Reilaga ja tunnistab, et on tulemusega rahul. Lisab, et BonBon Lingerie pesu oli elegantne ja sobis modellidele selga kui valatult.

Hoolimata esialgsest hirmust pesus poseerimise ees nautisid modellid fotošuuti täiel rinnal. „BonBon Lingerie pesu oli mugav ning ma arvan, et see andis palju juurde, et pildistamise ajal end hästi tundsin. Kui riided, meik ja soeng meeldib, siis tunned ennast kaamera ees ka kohe poole julgemalt,“ ütleb modell Kristin, ning lisab, et ei raatsinud hiljem kodus meiki isegi maha pesta.

Modellid tunnistavad, et koostöö fotograafi, meikarite ning juuksuritega sujus väga hästi ning tunne peale pildistamist oli super, mis andis neile juurde suure pagasitäie kogemust, julgust ning enesekindlust.

Edaspidised hääletusvoorud koosnevad nädalastest tsüklitest. Igal esmaspäeval avaldame uued fotod, millele saab hääli anda kuni laupäeva õhtuni. Nädala lõpus langeb üks osaleja konkursist välja kuni alles jääb 3 finalisti. Võitja selgub 20. novembril. YU talvenumber ilmub detsembris 2016.

Avalik konkurss toimub rahvahääletuse põhimõttel. Kaanestaariks pürgijate eesmärk on järgmisesse vooru edasipääsemiseks oma fotole maksimaalselt hääli koguda. Oma lemmikule saad hääle anda SIIN klikkides tema pildi all nupul “hääleta”. Hääletada saad iga 24 tunni järgi. Jaga kindlasti ka oma lemmiku fotot, et kindlustada tema pääsemine järgmisesse vooru. Põnevust lisab asjaolu, et kogu hääletusperioodi ajal on finalistidele antud häältearv peidetud. See selgub alles hääletusperioodi lõpus. Kokku toimub 8 vooru. Hetkel on käimas konkursi kuues voor, kuhu pääsesid edasi Mirell, Kristin, Lota, Anette ja Brandon.