Läti alternatiivpopi täht Triana Park avaldas täna, 18. aprillil enda esimese täispika albumi „Alive“. Albumilt leiab ühtekokku 13 lugu, teiste seas „Line“, millega kollektiiv mullu Lätit Eurovisiooni lauluvõistlusel esindas ja fännide seas pikalt helisalve talletamist oodanud singel „Home“.

„Meil on hea meel, et pikk loominguline periood meie teiseks koduks saanud hubases keldristuudios on läbi. Ühes meie hea tuttava, DJ Ruddi abiga on terve album peaaegu algusest lõpuni meie enda salvestatud ja produtseeritud. Oleme selle üle väga uhked ja enam kui valmis taas lavalaudadele astuma,“ räägib bänd salvestusprotsessist ja lisab, et peatselt avaldatakse sügisese Baltikumi tuuri kuupäevad.

Triana Parki karismaatiline lauljanna Agnese Rakovska üllatab laval publikut alati erinevate look’idega ning sarnaselt pole ka bänd endale visuaalselt ja loominguliselt kunagi piire pannud. „Meile meeldib eksperimenteerida ja katsetada. Armastame muusikat selle lõputute võimaluste pärast ja raske oli albumiga ühe žanri piiridesse jääda,“ sõnab bändi bassist Kristaps Erglis. „Võib-olla me otsime veel enda soundi. Aga võib-olla just see ongi meie sound,“ tõdeb muusik.

Triana Parki uut albumi „Alive“ saab kuulata kõikidest digikanalitest, sh Spotify ja iTunes.