Unikaalne Eesti naiste poolt loodud veebiostukeskkond elvogue.com korraldab koostöös Eesti rõivadisaineritega lastekaitsepäeva raames heategevusliku kampaania Kiikla Lastekodu eluruumide remonttöödeks.

Uskudes, et igaühel on õigus hubasele ja mõnusale kodule, soovib elvogue.com naiskond päikest tuua lastekodulaste igapäeva. Teades, et armas Kiikla Lastekodu vajab abi väikeste remonttöödega, valmis koostöös mitme Eesti rõivadisaineriga unikaalne heategevuslik kampaania. Alates 1.juuni läheb elvogue.com online veebipoes müüki mitme Eesti rõivadisaineri originaaltoodang, millest saadud tulu 100% ulatuses annetuseks kogutakse. Antud kampaaniaga on liitunud järgmised Eesti rõivadisainerid: byKink, Diana Arno, Diana Kurves, Liina Stein, Richbeth ja Woolish. Kampaaniatooted leiad elvogue.com veebipoest erilise kampaania märgistusega alates 1.juuni.

Heategevuskampaania eesmärgiks on koguda lastekodu toetuseks juuni jooksul võimalikult suur summa, et juba sügisperioodil oleks võimalik eelmainitud töödega alustada.

Maalilises Mäeküla vallas asuv Kiikla Lastekodu on loodud tänase päeva seisuga pea et 10 aastat tagasi. Lastekodus elab igapäevaselt 16 last ning nendega toimetab 9 rõõmsat kasvatajat. Lastekodu juhataja Niina Kingsepa sõnul on äärmiselt tänuväärne nende pisikese lastekodu sel viisil abistamine. „Eluruumidena on kasutuses kaks armsat maja, mis aga kümne aastase kasutuse järgselt vajaksid remonttöid nii seest kui väljast. Vaja oleks teha eelkõige siseviimistlust, krohviparandust ja värvimistöid, et elukeskkond säilitaks laste huve silmas pidades koduse ja mugava tunde.“

Elvogue.com on Eesti turul täiesti ainulaadne veebikeskkond naistele, mille eesmärgiks on viia kokku eelnevalt hästi hoitud kvaliteetsed disaineresemed ning uued armastavad omanikud. Väga olulist rolli mängib ka taaskasutuse põhimõte, mida jälgib kogu naiskond ka igapäevaelus. Veebikaupluse tootevalikust leiab nii rõivaid, kotte, jalatseid kui ka aksessuaare, mis kõik on läbinud kvaliteedikontrolli, et tagada toodete sajaprotsendiline autentsus.

27259615895_e4c8a7dff1_k