IRIS JANVIER näitas edukalt oma uut sügistalvist kollektsiooni TFW raames 23. oktoobril Telliskivi Loomelinnakus.

Video unustamatu õhtust:

Autor – Dima Kalenda

Iga modelli näol astus külaliste ette tõeline IT-naine: tugev, enesekindel ja unustamatu. Väljapeetud kollektsioon peegeldab hooaja trendikamaid lõiked ja värvilahendusi, valikus on esindatud kõik, mida moega sammupidav naine vajab.

Kvaliteetsetest materjalidest valminud kleidid, jakid ja nahkpüksid, mida brändi disainerid meile sügis-talviseks hooajaks harjumuspäraste sukkpükste asemele kleidi juurde soovitavad.

Lisaks ka pidulikud kokteilikleidid ja projektorivalguses efektselt säravad litterkleidid ning -jakid.

Tugevaloomuline kollektsioon kõneles enda eest, rütmikas muusika ja modellide kiire lavaline liikumine demonstreerisid suurlinna lakkamatut energiat.

Uus kollektsioon on saadaval IRIS JANVIER stuudios.

Kollektsiooni esitlust toetasid J.P.CHENET ja Colonna Kinnisvara.

IRIS JANVIER on kodumaine moemaja, kus igas disainitud esemes põimuvad modernsus, funktsionaalsus ning suure hoolega läbi mõeldud detailid. Brändi filosoofiaks on luua stiilseid naisteriideid taskukohaste hindadega, mis oleksid ühtaegu klassikalised ja uuenduslikud. Vastandite omavahelise sümbioosi loomiseks sulatatakse traditsioonilised rõivaelemendid meisterlikult kokku uute tehnoloogiate ja luksuslike kangastega.

Väljaspool hooaega eksisteerivat disaini luuakse koostöös noorte moeloojate ja Kunstiakadeemia tudengitega, tuues sellega naistemoodi värskust, põnevust ja uusi seisukohti. Väga kaasaegne on ka IRIS JANVIER naiselikkuse tõlgendamine, mis väljendub päikeselises ja õrnas, kuid samas tugevalt geomeetrilises loomingus.

Rohkem infot:
SHOWROOM
L. Koidula 24-10
+ 372 504 3272
info@iris-janvier.com