YU Magazine teeb seda jälle. Korraldame konkurssi, et leida YU talvenumbrile särav kaanestaar. Osalema on oodatud kõik tüdrukud ja poisid alates 14. eluaastast. Casting toimub 30. septembril Tallinnas. Täpse kellaaja ning aadressi saadame konkursile registreerijatele individuaalselt. Otsingu tulemusena valib žürii 10 finalisti, kes hakkavad võistlema YU talvenumbri kaanestaari tiitlile. Talvenumber ilmub detsembris 2016.

OSALEMISEKS TOIMI JÄRGMISELT:
·       Registreeri end e-posti teel toimetus@yu.ee, märksõnaga „YU kaanestaar“.
·       Esita oma andmed:
Ees- ja perekonnanimi
Vanus
Sugu
Elukoht (linn)
Telefoninumber
Pikkus; vöö-, puusa- ja rinnaümbermõõt ning jalanumber
·       Lisa 2 fotot, millest üks portreepilt ja teine täispikkuses foto.
Kaanestaari konkurssi eesmärk on pakkuda moemaailma uustulijatele võimalust oma toodete tutvustamiseks leida esindusmodell.

YU Magazine on silmaringi avardav kodumaine elustiili ajakiri. YU on inimestest, kes inspireerivad ning suunatud lugejaskonnale, kes soovib olla inspireeritud! YU toob lugejani Eesti andekate inimeste loomingu, räägib sihikindlate tegelaste spordi- ja ärisaavutustest, hoiab kursis moe- ja ilutrendidega ning soovitab nii keha- kui vaimutoitu.
YU on ideaalne platvorm aitamaks erinevates loome- ja ärivaldkondades tegutsevatel noortel end laiemale publikule tutvustada ning oma ala professionaalidel uusi talente avastada. Ajakiri on kättesaadav suuremates kauplustes üle Eesti, samuti loetav digitaalsel kujul.
YU Magazine ilmub alates 2015 aastast kvartalipõhiselt: septembris, detsembris, märtsis ja juunis.
Viimati toimus konkurss, kus otsisime YU sügisnumbrile kaanestaari. Võitjaks osutus särav Merilin Ruus, kes esitleb YU sügisnumbri kaanel uue rõivabränd IONIC2 tooteid. Sügisnumber ilmub 24. septembril.