11897183_1053310834687972_519091972_nYU Magazine eesmärk on Eesti noorte loometöö (fotograafia, moedisain, kunst, kirjandus, filmi- ja helikunst ning grimmikunst) promomine ja tunnustamine, sealjuures ka kodumaise talendi eksportimine välismaale. YU Magazine reklaamib nii edasipürgivate, kuid ka juba edu saavutanud noorte loomeinimeste tööd. Tunnustab talenti kes kaamera ees, kuid ka teda kes kaamera taga. YU on pühendunud, et tuua lugejani Eesti parimad loovhinged ning usub kindlalt, et on kõrgetasemelisi talente, kes ainult ootavad, et nende loomingut märgataks. YU ajakiri on ideaalne platvorm aitamaks noortel heli-, filmi ja maalikunstnikel, illustraatoritel, kirjanikel, fotograafidel, disaineritel, grimeerijatel jne end laiemale kodumaisele-, kuid ka rahvusvahelisele publikule tutvustada ning on ideaalne koht oma ala professionaalide jaoks kus avastada uusi talente. Oleme avatud koostöö pakkumistele, seega noored, kes te olete tegevad erinevates loomevaldkondades, võtke meiega julgelt ühendust. Teie töö tutvustamine on meie töö!
YU Magazine´i annab välja MTÜ Eesti Noored Talendid, kes suunab müügitulu Eesti noorte talentide arengusse, stipendiumitesse ning tunnustamisse.

YU Magazine: Promoting aspiring and established creative artists. We are committed to bringing you the best creative talent Estonia has to offer. We are open to submissions from any artist in the fashion industry. We embrace aspiring or established artists whether in front of or behind the camera.We firmly believe there is a high standard of unnoticed talent waiting to demonstrate its creativity. YU Magazine is an ideal platform to help artists introduce themselves to a wider international audience, and the perfect place for fashion insiders to discover new talent. Creating awareness of your work is what we´re all about!