Desiderio Design valmistab olulisteks sündmusteks ning tähtpäevadeks kaarte, kutseid, albumeid, erinevaid karpe/laekaid, visiitkaarte, kinkekaarte, disainitud šokolaadi- ja kommikarpe, külalisteraamatuid ning disainküünlaid. Kõik Desiderio Design tooted valmivad käsitööna, mistõttu on iga toode unikaalne. Tooted disainitakse vastavalt soovija nägemusele ning kasutatakse vaid kõrgekvaliteetseid materjale. Käsitöötoode paneb ju hinge helisema ja silmad särama 🙂

YU kaanestaari finalistide ülesanne oli seekord esitleda Desiderio Design loomingut.  Pildistamine leidis aset Tallinna piiril Laagris, üliarmsas ja õdusa atmosfääriga kohvikus Cafe TiPos. Moedisainer Perit Muuga valis võistlejatele sobivad kleidid. Teda assisteeris Kersti Tiimann. Kaanestaariks pürgijad jäädvustas fotolindile ning ühtlasi pani purki ka liikuva pildi Georg-Sander Männik. Kaunid soengud ning jumestused valmisid taaskord Lootsi 3a asuvas ülivinge interjööriga CH Stuudios, Soengutiimi moodustasid juuksurid Christina Rajapuu ja Lille Lepik, kes kasutasid L´Oréal Professionel tooteid ja omavad nendega juba enam kui 10 aastast kogemust. Egle Ainumäe juhitud jumestustiimi kuulusid Triin Klaas, Ave Antson ja Heldi Aun-Trepp, kelle pintslite all ja Max Factor toodetega valmisid imekaunid meigid.

Kaanestaariks pürgijate eesmärk on finaalieelsesse vooru edasipääsemiseks oma fotole maksimaalselt hääli koguda. Oma lemmikule saad hääle anda SIIN klikkides tema pildi all nupul “hääleta”. Hääletada saad iga 24 tunni järgi. Jaga kindlasti ka oma lemmiku fotot, et kindlustada tema pääsemine järgmisesse vooru.

Grande finale saab toimuma 8.augustil, mil kuulutame välja võitja.

YU Magazine Ketrin YU Magazine Geidy YU Magazine Anita YU Magazine Merilin