Me teeme seda jälle. Korraldasime konkurssi, et leida YU talvenumbrile särav kaanestaar. Osalema ootasime tüdrukuid ja poisse alates 14. eluaastast. Casting toimus 30. septembril Tallinnas, Stuudio 35 ruumides. Neljaliikmelise žürii moodustasid ajakirja peatoimetaja Marlen Mais, kaanestaari konkursi fotograaf Georg Sander Männik, jumestustiimi juht Egle Ainumäe ning ajakirja moetoimetaja Reila Saarmäe.  Otsingu tulemusena valiti võistlustulle 10 finalisti, kes hakkavad nüüd võistlema YU talvenumbri kaanestaari tiitlile.

Kristin

Kristin

cq1a0711_bnw

Mirell

cq1a0701_bnw

Kätriin Helena

cq1a0613_bnw

Anete

cq1a0648_bnw

Brandon

cq1a0709_bnw

Annemai

cq1a0610_bnw

Irmeli

cq1a0670_bnw

Henrico

cq1a0640_bnw

Marcelo

cq1a0735_bnw

Lota

Avalik konkurss toimub rahvahääletuse põhimõttel. Finalistide eesmärk on järgmisesse vooru edasipääsemiseks oma fotole võimalikult palju hääli koguda. Oma lemmikule saad hääle anda SIIN klikkides tema pildi all nupul “hääleta”. Hääletada saad iga 24 tunni järgi. Jaga kindlasti ka oma lemmiku fotot, et kindlustada tema pääsemine järgmisesse vooru. Põnevust lisab asjaolu, et kogu hääletusperioodi ajal on finalistidele antud häältearv peidetud. See selgub alles hääletusperioodi lõpus. Kokku toimub 8 vooru. Esimene voor algab 30.septembri õhtul kell 21:00 ja kestab vaid 24 tundi. Laupäeval, 01.oktoobril selguvad 9 õnnelikku, kes pääsevad fotosessioonile, mis leiab aset juba 2. oktoobril.  Edaspidised hääletusvoorud koosnevad nädalastest tsüklitest. Igal nädalal langeb üks osaleja konkursist välja kuni alles jääb 3 finalisti. Võitja selgub 20. novembril. YU talvenumber ilmub detsembris 2016.

Vasakult: Marlen Mais, Egle Ainumäe, Reila Saarmäe ja Georg-Sander Männik

Mis on YU

YU Magazine on silmaringi avardav kodumaine elustiili ajakiri. YU on inimestest, kes inspireerivad ning suunatud lugejaskonnale, kes soovib olla inspireeritud! YU toob lugejani Eesti andekate inimeste loomingu, räägib sihikindlate tegelaste spordi- ja ärisaavutustest, hoiab kursis moe- ja ilutrendidega ning soovitab nii keha- kui vaimutoitu.
YU on ideaalne platvorm aitamaks erinevates loome- ja ärivaldkondades tegutsevatel noortel end laiemale publikule tutvustada ning oma ala professionaalidel uusi talente avastada. Ajakiri on kättesaadav suuremates kauplustes üle Eesti, samuti loetav digitaalsel kujul.
YU Magazine ilmub alates 2015 aastast kvartalipõhiselt: septembris, detsembris, märtsis ja juunis.
Viimati toimus konkurss, kus otsisime YU sügisnumbrile kaanestaari. Võitjaks osutus särav Merilin Ruus, kes esitleb YU sügisnumbri kaanel uue rõivabränd IONIC2 tooteid. Sügisnumber ilmus 24. septembril. Ajakirja on võimalik tellida SIIN