Olenevalt sellest millega sa endale elatist teenid sõltub, kas pead oma riietusele tähelepanu pöörama või mitte. Kui tahad saavutada head positsiooni valitud erialal, siis pead alustama sellest ja riietuma nagu sa juba oleksid heal positsioonil. Sel juhul saavad kõik ümberkaudsed inimesed oma silmaga näha, et oled usutav ja kuulamist väärt. Näiteks, kui soovid olla advokaat või poliitik siis peaksid kandma ülikonda. Ülikonna kandmine võib sulle pakkuda esialgu väljakutset aga kui tead millised värvid sind täiustavad, oled juba õigel teel endale sobivat riietust valima. Värvidest ärimaailmas saad pikemalt lugeda minu raamatus “Värvivapustus”.

Hea idee etteõtluses tegutsevate inimeste jaoks on valida endale rõivad neutraalsete värvide seast ning kombineerida neid mõne värvilise esemega nii, et sa ei näeks välja igav. Kui kannad värve, mis sind vastu vastu armastavad, siis ei näe sa mitte iialgi igav välja. Leides kord juba oma “värvikoodi” on lihtne valida värve, mis sulle meeldivad ja hakata neid kombineerima garderoobiga, mis sinu kasuks töötab. Näiteid garderoobi ülesheitamiseks saad lugeda minu raamatust “Värvivapustus”, peatükis “Täiuslik garderoob”.

Ükskõik millises valdkonnas sa tegutsed, alati on parem kui su välimus annab signaali, et oled ligipääsetav. Seda märguannet saab suurepäraselt värvidega määrata, et su üldine välimus oleks harmooniline.

Loe minu eelmiseid postitusi teemadel:

Meie nahatoon muutub ajas

Inimesed ostavad lilli, mis sobivad kokku nende endi värvinguga

Kellele sobib must ja kellele valge?

Kas mu värvid muutuvad suvel?

Harmoonia või kaos?