Rahvusooper Estonia – noored teatrisse

Rahvusooper Estonia – noored teatrisse

Rahvusooper Estonia – noored teatrisse

Rahvusooperit Estonia külastasid tuntud sisuloojad. Näiteks Victoria Villig tantsis koos baleriinidega laval ja Liisa Pärnpuu käis kostüümilaenutuses endale kleiti valimas.

Oleme ausad, isegi Eesti kõige ägedamad influencerid ei leidnud ühtki põhjust, miks ei võiks järgmine kord, sõpradega kokku saades, balletti või ooperit vaatama minna.

Kampaanialehte nädalal 7114 unikaalset külastajat, kokku vaadata esimesel nädalal lehte 16056 korda.

Fotod levisid sotsiaalmeedias, sisuloojad jagasid fotosid ka enda kanalites.

Rahvusooper Estonia tegi fotodest näituse, mis oli avatud ooperimaja fuajees kümme päeva. 

Fotod avaldasime koostöös PR Fotostuudio ja Rahvusooper Estoniaga ka Solarise keskuse LED ekraanidel.

Rahva Raamat – raamatute lugemine!

Rahva Raamat – raamatute lugemine!

Rahva Raamat – õigus ennast unustada…

Hensugusta kallas piima kohvist mööda, Liisa Pärnpuu unustas ennast ööseks poodi raamatut lugema.

Kampaania tarbeks tehtud fotod riputati üles YU veebikeskkonda, kus modellide ülesandeks oli enda fotole kõige rohkem hääli koguda. Nii külastas kampaanialehte ühe nädala jooksul 10 366 unikaalset külastajat, kokku vaadata esimesel nädalal lehte 11582 korda. Leht on YU veebis üleval ning kogub järjest uusi vaatamisi.

Sotsiaalmeedias levis videoklipp, mis kogus orgaaniliselt 28 009 vaatamist. Kampaaniat jagasid sisuloojad ka oma kanalites ning kutsusid rahvast enda poolt hääletama.

CV Online – praktika

CV Online – praktika

CV Online – praktika

Eesti tuntud sisuloojad proovisid erinevaid ameteid. Näiteks Liisa Pärnpuu proovis kätt keemikuna, Victoria Villig ettekandjana.

Kampaania tarbeks tehtud fotod riputati üles YU veebikeskkonda, kus modellide ülesandeks oli enda fotole kõige rohkem hääli koguda. Kampaanialehte külastas ühe nädala jooksul 10 913 unikaalset külastajat.

CV Online sai endale kvaliteetsed fotod, mida kasutada erinevates reklaamikampaaniates:

Meeskond

Fotograaf: Eiko Lainjärv

Stilist: Karita Kärmet

Jumestus: Janeli Kuusk  ja Kärt Harolski

 

 

Tuleviku töökohad

Tuleviku töökohad

Tuleviku töökohad

Milline näeb välja töökultuur aastal 2030 ja millised oskused on töötaja puhul siis enim nõutud? Kuidas on elu ja maailm 15 aasta pärast võrreldes tänasega muutunud? Otsustasime koos CV Online´iga vaadata tulevikku ning tuvastada trende, mis muutuvad globaalsel tasandil.

Tuleviku töökohtade kampaania eesmärk oli tuua tähelepanu teemale noored & haridus. Panime üles feik tööpakkumised, kuhu inimesed said kandideerida. CV Online pani auhinnaks kõikide kandideerijate vahel välja 899 € kuupalga.

Fotosessioonil osalesid: modellid Doris, Getter, Anete Li, Pauline, Elina ja Sander, Yes Right Models modellide mänedžer Alex Castaldi, Yes Right Models Balti- ning Skandinaaviamaade esindaja Polina Rubtsova, fotograafid Anna Kuriljonok ja Anna Ivahnenko. Jumestajad Egle Ainumäe, Zoja Nova, Triinu Halliste, Triin Klaas. Juuksurid Annika Esnar, Raimo Suviste ja RandRilu salong. Kevin Murphy, Max Factor, Vero Moda, River Island, Sigrid Kuusk, Elisabetta Silvestri, Sandra Luks, Jack & Jones, Videograafid Kristjan Juusu ja Giamoco Brenna. Võimsa stilistika eest hoolitsesid EKA moestilistika eriala esimese kursuse tudengid Kadri Vahar ja Margit Malva.